14 Ağu 2012

NANOMATİK' E ALDANMAYIN

Kanallarda sürekli dönen Nanomatik reklamlarını mutlaka görmüşsünüzdür. Ben de yeniden bebek sahibi olduktan sonra bu sihirli yıkama topu çok cazip geldi, bir de üstüne A-101 marketlerine indirimli olarak (49 TL) geldiğini görünce düşünmeden aldım.
Aynen kullanma talimatlarına göre hareket ettim, lekeli çamaşırlarda leke çıkarıcılardan kullandım ve hep uzun programlarda yıkadım.(benim makinemde ortalama 2 saat sürüyor). İyi hoş yıkanıyormuş gibi gözüküyordu. Yalnız bebek çamaşırlarını kısa programda yıkamak istedim(leke çıkarıcı kullanmadan) kısa dediğim 1 saat sürüyor, yeni makineler gibi 15 dk. falan değil). Ancak bebeğimin atletindeki kusmuk kokuları aynen kaldı.Hadi kondurmadım Nanomatiğin temizlemediğine, bir de koyu renklilerde hiç bir ek temizlik ürünü kullanmadan yıkayınca Nanomatik yalanı ortaya çıktı. Daha 5. yıkamasını yaptığım Nanomatik topu terli bluzları aynen çıkardı. Sanki hiç yıkanmamış gibi.
Hemen Nanomatik müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım, bana geri dönüş yapacaklarını söyleyip kapattılar. Dönüş olmayınca hiddetle yeniden aradım ve yetkiliyle görüşüp acilen İADE etmek istediğimi belirttim. Yetkili hanım karar veremeyip beni bekletti sonra da İADE ALAMAYACAKLARINI, çünkü merkezden en düşük 69 TL ye satılan ürünü benim 49 TL(elimdeki orjinal üründü hologram sorgusunu yapmıştım) gibi ucuz fiyata aldığımı söyleyip mükemmel bir kısır döngü yarattı. 
Alırken anında hizmet veren Nanomatik, sorun olunca sınıfta kaldı. 
Allahtan A-101 fişimle gidince hiç problem çıkarmadan geri iade aldı. 
Siz de reklamlara inanıp paranızı boşa harcamayın diye paylaşmak istedim. Sağlıkla kalın

1 yorum:

online mutfak dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.